Užsisakykite Svarainio žinias, t.y. naujausią info apie naujas nuolaidas, renginius, įvykius ir t.t.):

Naujos nuolaidos

Didžiausios nuolaidos

Populiariausios

Nuolaidos miestuose

Nuolaidos srityse

Nuolaidų vietos 194

Kortelės įsigijimo vietos

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie labdaros akcijų:

 
logo

Peacock Villa Šri Lankoje

Nuolaida10%
Nuolaida taikoma, perkant paslaugas tiesiai iš paslaugos teikėjo Peacock Villa Ayurveda Garden
AprašymasPeacock Villa Ayurveda Garden - lietuvių šeimos įkurtas ajurvedinis viešbutis Šri Lankoje.
Viloje teikiamos autentiškos ajurvedos paslaugos – natūralūs ajurvedos gydymo būdai, tokie kaip pančakarma, įvairūs ajurvedos masažai ir procedūros, joga, meditacija, indvidualiai kiekvienam klientui parinktas maitinimas. Mūsų vilos svečių sveikata rūpinasi gydytojai, turintys universitetinį ajurvedos medicinos išsilavinimą. Viloje dirba kvalifikuoti ir didelę patirtį tyrintys masažistai, virėjai.
Peacock Villa Ayurveda Garden viešbutį renkasi ir tie, kurie turi sveikatos problemų, ir tie, kurie nori tiesiog pailsėti, atgauti jėgas, pasimėgauti grožio procedūromis
Ajurveda sėkmingai gydo arba palengvina simptomus tokių ligų, kaip astma, nutukimas, migrena, odos ligos, stuburo problemos, paralyžius, kvėpavimo sistemos ligos, kurių kartais tradicinė vakarietiška medicina negali išgydyti. Ajurveda padeda atsikratyti psichinės įtampos ir streso. Peacock Villa Ayurveda garden šeimininkų, gydytojų, viso personalo tikslas labai paprastas - padėti jums atrasti kūno ir dvasios ramybę, darną su savimi ir supančiu pasauliu, geriau pažinti ir tausoti save. Tik atradę vidinę pusiausvyrą, pajusite harmoniją, jausitės saugūs, tvirti, sveiki ir kūrybingi.
Kontaktai:
Tel. +94727084728
El.paštas: hello@ayurvedasrilanka.net
Veikia visą parą
Daugiau informacijoswww.ayurvedasrilanka.net
 < atgal